فوریه 28, 2021

فروش پنیکا کربوپلاس ( #زغال_اکتیو_پنیکا )

کربوپلاس خنثی‌کننده سالم اسیدهای طبیعی و کمک‌کننده به هضم غذا و خاصیت سم‌زدایی دارد. این نوع زغال برای کلیه پرندگان مناسب است یک کمک‌کننده عالی برای هضم غذا محسوب شده و از مشکلات دستگاه گوارش جلوگیری می‌کند.
زغال اکتیو (فعال‌شده) ویژه پرندگان زینتی کربوپلاس پنیکا به دلیل جاذب بودن برای عفونت دستگاه گوارش کاربرد داشته و درواقع زغال کربن فعالی است که هضم نشده می‌تواند عفونت را به همراه خود دفع نماید. کربن فعال نوعی زغال مخصوص برای جذب برخی از سموم محلول در آب می‌باشد. این زغال دارای منافذ بسیار کوچکی بوده که باعث افزایش سطح جذب آن شده و مواد اولیه ساخت این کربن می‌تواند زغال سنگ ، نارگیل، زغال معمولی و یا چوب باشد. درصد جذبش توسط دستگاه گوارشی بسیار پایین و جاذب بسیار خوبی برای سموم و باکتری‌های دستگاه گوارشی می‌باشد .
زغال اکتیو کربوپلاس برای درمان مسمومیت دارویی یا سموم خوراکی در ساعات اولیه پس از مصرف مفید و مؤثر می‌باشد. معمولاً همراه با روغن بادام مصرف می شود. روغن بادام در مصرف کربن اکتیو کمک و به دفع راحت سموم کمک می‌نماید و درواقع بادام کار روان‌سازی دستگاه گوارش را انجام داده و در طول مدت درمان در اختیار پرنده قرار می‌گیرد .

راهنمای استفاده:
زغال را می‌توان حداقل هفته‌ای دوبار با غذای روزانه پرنده یا ماسه و صدف خرد شده مخلوط و در اختیار پرنده قرار دهید.
وزن 150گرم قیمت 50 هزار تومان
قابل ارسال به تمام نقاط کشور
اسماعیل خالویی اصفهان ۰۹۱۳۴۱۱۴۷۰۴

درباره نویسنده

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.