قالب وردپرس

فروش غذای تخم مرغی خشک قرمز پنیکا + (قیمت مناسب)

سطل یک کیلویی قیمت ۹۰ تومان

قناری ها چون در قفس نگه داری می شوند و دسترسی به منابع طبیعی ندارند بایستی جیره غذایی کاملی داشته باشند. دان ها ۷۰ الی ۸۰ درصد مواد مغذی مورد نیاز را تامین کرده و بایستی باقی مانده را با سایر تغذیه ها جبران کرد. در سال های اخیر پرورش دهندگان مختلف از تخم مرغ برای تامین نیازهای خاص قناری استفاده کردند ولی تخم مرغی بخاطر زود فاسد شدن و آلوده بودن ممکن است باعث بیماری های گوارشی گردد.
برای برطرف کردن این نواقص ما غذای خشک قرمز را تولید کردیم که از تازه ترین مواد اولیه مثل ارد سوخاری تخم مرغ دار، سویا، عسل، رنگدانه های گیاهی بتاکاروتن و کانتاگزانتین، داروهای گیاهی خشک، برخی دان ها مثل نیجر و میوه جات و سبزیجات خشک ساخته شده است.
محصول غذای تخم مرغی خشک قرمز بهترین جایگزین برای غذای نرم در قناری های حاوی رنگ قرمز می باشد که علاوه بر تامین نیازهای اساسی قناری باعث رنگ پذیری بهینه پرهای این نوع قناری ها میشود.
راهنمای استفاده
این نوع غذا هم بصورت خشک و هم بصورت مرطوب شده میتواند مورد استفاه قرار گیرد.
به اندازه مورد نیاز با کمی آب هویج فرنگی رنده شده به خوبی مخلوط گردد به میزانی که تردی خود را حفظ نماید. همچنین در فصل پرورش بصورت مخلوط همراه تخم مرغی تازه هم میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
این غذا را بصورت خشک هم میتوان استفاده نمود. در نمایشگاهها و زمان تولکی دو بار در هفته توصیه می شود. با توجه به غنی بودن این محصول با ویتامین د3، میزان مصرف آن نباید از 25 درصد غذای روازنه پرنده بیشتر باید.
وکیوم بودن بسته ها باعث میشود، تازمانی که درب آن باز نشده تازگی خود را حفظ میکند.
وزن سطل یک کیلویی 90هزارتومان

ارسال آسان و سریع به سراسر کشور
اسماعیل خالویی اصفهان ۰۹۱۳۴۱۱۴۷۰۴

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.